header foto header foto header foto header foto header foto



 
Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 31-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Olaf Bevers
Regine Bevers
Tom Neuteboom Spijker
v2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens E1 Arno Klein Goldewijk
Rinze Van Minnen
v1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Roos Wijnbergen v1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes E1 Emile Berkman v1 - C
18:30 - 20:00 Jongens C1 Frank aan de Stegge v2 - C
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Brechtje Slaghekke v2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Sander Span v1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Emile Berkman v1 - B
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Hans Zonnenberg v1 - A
19:00 - 20:30 Jongens B1 Victor van Balen
Arnold Scholte
v2 - D
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Frank aan de Stegge v1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Thijs Merks v1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:15 Keepers - groep 1 Noor Hupkes v2 - CD
17:30 - 18:30 Keepers - JJ roulerend Marit Uenk
Thijmen Wachters
v2 - D 6-tallen, 8-tallen, MD2
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Elisa Uenk v1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Erik Honders
Michel Frijling
Norbert Horstink
Richard Kotteman
Rosa Roerdink
v1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Leonne Berkman v2 - AB
18:15 - 19:00 Keepers - groep 2 Noor Hupkes v2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers - groep 3 Noor Hupkes v2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Elisa Uenk v1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Boudewijn Sanders v1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Hans Zonnenberg v2 - AB
20:00 - 21:00 Keepers - groep 4 Noor Hupkes v2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Boudewijn Sanders v1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Bart van Dillewijn v1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Jan Henk Koning v1 - AB
17:00 - 18:00 Funkey Jan Henk Koning v1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 Joris Haringhuizen
Manfred Terweel
Marie-Jose Haringhuizen
v2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Renate Spijkerbosch v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Rinke de Bruin v2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Tom Neuteboom Spijker v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Tom Neuteboom Spijker v1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Britt Jacobs
Madeleine Steur
v1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Lizelotte de Valk
Maud Span
v1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Hans Zonnenberg
Josephine Bensaid
v2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Joris Haringhuizen
Marie-Jose Haringhuizen
Ralph Tip
v2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Victor van Balen
Arnold Scholte
v1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens C1 Nout de Wit v1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 v2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Frank Wensink v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Elisa Uenk
Rinze Van Minnen
v2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Emile Berkman
Nicolette Lieferink-Terweel
v1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Emile Berkman v1 - AB
18:45 - 20:00 Jongens D1 Nout de Wit
Tom Neuteboom Spijker
v1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Elisa Uenk
Jeroen Mourmans
v2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Glenn Jacobs v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 v1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 v1 - AB
20:00 - 21:30 Trainingsleden Senioren Karsten van Deurzen v1 - CD
20:00 - 21:30 Veterinnen A Karsten van Deurzen v1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 v1