header foto header foto header foto header foto header foto



 
Dit schema loopt van 4-4-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
Hoite Detmar
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Noor Laan
Olivia Möckel
Hoite Detmar
Linette Sanders
v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C1 Robbert Möckel
Linette Sanders
v2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Sanne Roosnek
Boudewijn Sanders
v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Juul Venne
Marit Uenk
Boudewijn Sanders
v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Rosa Roerdink
Lisan Middelbrink
Lotte Aarnink
Boudewijn Sanders
v1 - AB
19:15 - 20:15 Jongens C1 Arnold Scholte
Robbert Möckel
v2 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B1 Olaf Bevers v2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Thijs Merks v1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Frank Roskam v1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Keepers - groep 1 Noor Hupkes v2 - D
17:00 - 17:45 Keepers E Cato Groot Koerkamp
Tygo Huis in ‘t Veld
v2 - C
17:30 - 18:30 Jongens D1 Tom Neuteboom Spijker
Sven Bevers
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Madelijn Möckel
Olivia Möckel
Marit Uenk
v1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Geesje Goldewijk
Floor Goldewijk
v1 - AB
17:45 - 19:00 Keepers - groep 2 Noor Hupkes v2 - D
17:45 - 19:00 Keepers - groep 3 Noor Hupkes v2 - D
17:45 - 18:30 Keepers D Thijmen Wachters v2 - C
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Inger Huiskamp
Bart van Dillewijn
v2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Elisa Uenk
Bart van Dillewijn
v1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Frank aan de Stegge
Hans Zonnenberg
v1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers - groep 4 Noor Hupkes v2 - D
19:30 - 20:45 Dames Jong 1 Bart van Dillewijn v1 - CD Warming up om 19.30 uur op veld 2c
19:30 - 19:45 Dames Jong 1 v2 - C Warming up
20:00 - 21:15 Dames 1 Elisa Uenk
Frank aan de Stegge
v1 - AB
20:00 - 20:45 Keepers - groep 5 Noor Hupkes v2 - D
20:00 - 21:00 Walk in hockey Regine Bevers
Roos Taverne
v2 - ABC
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Jan Henk Koning
Anne-Fleur Haringhuizen
Babs Visscher
Kiki Möckel
Tess Kalden
v1 - AB
16:30 - 17:30 Funkey v1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F1 v1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Jan Henk Koning
Anne-Fleur Haringhuizen
Babs Visscher
Kiki Möckel
Tess Kalden
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
Frank aan de Stegge
v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Noor Laan
Merijn Bosman
Frank aan de Stegge
v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C1 Robbert Möckel v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Paul Wensink
Annabelle Bosgoed
v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Juul Venne
Inès Appelman
Paul Wensink
v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Rosa Roerdink
Lisan Middelbrink
Lotte Aarnink
Paul Wensink
v2 - CD
19:15 - 20:15 Jongens C1 Nout de Wit v1 - AB
19:30 - 20:44 Meisjes A1 Thijs Merks
Paul Wensink
v1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Frank Roskam v2 - AB
20:15 - 21:30 Heren 1 Frank Wensink v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Tom Neuteboom Spijker
Boudewijn Sanders
Suze Winterman
v1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Maud Span
Indy ten Napel
Boudewijn Sanders
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Boudewijn Sanders
Geesje Goldewijk
Floor Goldewijk
v2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Nout de Wit v1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Arnold Scholte v1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Glenn Jacobs v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Hans Zonnenberg v2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Elisa Uenk v1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 30A Karsten van Deurzen v1 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Guus Haverkate
Maarten Stolk
v2 - AB Training bij DHV
20:00 - 21:30 Trainingsleden Senioren Karsten van Deurzen v1 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:00 Dames Jong 1 v1 Ter inventarisatie voor training of oefenwedstrijd
13:00 - 14:00 Heren 1 v1