header foto header foto header foto header foto header foto



 

Dames 30

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Karsten van Deurzen
Captain Rinke de Bruin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwolle D30-2 Meppel D30-1 9:15
Lochem D30-1 Twello D30-1 10:30
Gorssel/Epse D30-1 Deventer D30-2 10:30
Zutphen D30-1 Twente D30-2 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lochem D30-1 9 27 9 0 0
2 Twente D30-1 9 22 7 1 1
3 Apeldoorn D30-2 10 19 6 1 3
4 Meppel D30-1 9 18 6 0 3
5 Zwolle D30-2 9 14 4 2 3
6 Twello D30-1 9 13 3 4 2
7 Zutphen D30-1 9 12 4 0 5
8 Deventer D30-2 9 10 3 1 5
9 Gorssel/Epse D30-1 9 6 2 0 7
10 Twente D30-2 9 4 1 1 7
11 Ommen D30-1 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec Lochemse Hockey Club D30-1 10:30 uit
12 mrt HC Gorssel/Epse D30-1 n.n.b thuis
19 mrt HC Zwolle D30-2 n.n.b uit
26 mrt DHV D30-2 n.n.b thuis
2 apr Hockey Club Twente D30-2 n.n.b uit
16 apr Meppeler HV D30-1 n.n.b uit
23 apr Apeldoorn D30-2 n.n.b thuis
14 mei Mixed Hockey Club Ommen D30-1 n.n.b uit
21 mei Hockey Club Twente D30-1 n.n.b thuis
11 jun Lochemse Hockey Club D30-1 n.n.b thuis
18 jun MHCZutphen D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwolle D30-2 Twente D30-2 (5-1)scheduled
Lochem D30-1 Ommen D30-1 (8-0)final
Gorssel/Epse D30-1 Twello D30-1 (0-8)scheduled
Deventer D30-2 Meppel D30-1 (2-4)final
DINSDAG 13 SEPTEMBER 2022
Twente D30-1 Lochem D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Ommen D30-1 Zutphen D30-1 (0-4)final
Twente D30-2 Deventer D30-2 (0-2)final
Apeldoorn D30-2 Gorssel/Epse D30-1 (4-2)scheduled
Twello D30-1 Zwolle D30-2 (1-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gorssel/Epse D30-1 Ommen D30-1 (3-0)final
Zwolle D30-2 Apeldoorn D30-2 (1-1)final
Zutphen D30-1 Twente D30-1 (2-3)scheduled
Twente D30-2 Meppel D30-1 (0-3)final
Deventer D30-2 Twello D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeldoorn D30-2 Deventer D30-2 (3-1)final
Ommen D30-1 Zwolle D30-2 (0-7)final
Lochem D30-1 Meppel D30-1 (8-0)final
Twente D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (4-1)final
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Zutphen D30-1 Lochem D30-1 (2-8)cancelled
Zutphen D30-1 Lochem D30-1 (2-8)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Twello D30-1 Meppel D30-1 (0-2)scheduled
Zwolle D30-2 Twente D30-1 (1-2)final
Twente D30-2 Apeldoorn D30-2 (1-4)scheduled
Deventer D30-2 Ommen D30-1 (2-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Meppel D30-1 Zutphen D30-1 (2-4)final
Apeldoorn D30-2 Twello D30-1 (1-0)final
Lochem D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (3-0)final
Twente D30-1 Deventer D30-2 (5-1)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Zutphen D30-1 Apeldoorn D30-2 (0-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Twello D30-1 Twente D30-2 (2-2)final
WOENSDAG 26 OKTOBER 2022
Ommen D30-1 Twente D30-2 (0-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Twello D30-1 Ommen D30-1 (4-1)final
Twente D30-2 Twente D30-1 (0-9)final
Zwolle D30-2 Lochem D30-1 (0-2)final
Apeldoorn D30-2 Meppel D30-1 (0-2)final
Gorssel/Epse D30-1 Zutphen D30-1 (2-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Twente D30-1 Twello D30-1 (2-2)final
Ommen D30-1 Apeldoorn D30-2 (0-4)final
Meppel D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (6-1)scheduled
Lochem D30-1 Deventer D30-2 (2-1)scheduled
Zutphen D30-1 Zwolle D30-2 (0-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Deventer D30-2 Zutphen D30-1 (1-2)scheduled
Ommen D30-1 Meppel D30-1 (0-8)final
Twente D30-2 Lochem D30-1 (0-13)scheduled
Zwolle D30-2 Gorssel/Epse D30-1 (3-1)final
Apeldoorn D30-2 Twente D30-1 (0-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Twello D30-1 Zutphen D30-1 (5-2)scheduled
Twente D30-2 Gorssel/Epse D30-1 (2-7)scheduled
Meppel D30-1 Twente D30-1 (1-2)final
Apeldoorn D30-2 Lochem D30-1 (0-4)final
Deventer D30-2 Zwolle D30-2 (3-2)scheduled