header foto header foto header foto header foto header foto



 
Dit schema loopt van 22-8-2020 t/m 5-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
Hoite Detmar
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Noor Laan
Olivia Möckel
Hoite Detmar
Linette Sanders
v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 v1 - AB
17:00 - 18:00 Training E3 v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C1 Robbert Möckel
Linette Sanders
v2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Sanne Roosnek
Bart van Dillewijn
v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Juul Venne
Marit Uenk
Bart van Dillewijn
v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Rosa Roerdink
Lisan Middelbrink
Lotte Aarnink
Bart van Dillewijn
v1 - AB
19:15 - 20:15 Jongens C1 Arnold Scholte
Victor van Balen
v2 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B1 Olaf Bevers v2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Thijs Merks
Bart van Dillewijn
v1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Frank Roskam v1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Keepers - groep 1 Noor Hupkes v2 - D
17:00 - 17:45 Keepers E Cato Groot Koerkamp
Noor Hupkes
Tygo Huis in ‘t Veld
v2 - C
17:30 - 18:30 Jongens D1 Tom Neuteboom Spijker
Sven Bevers
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Madelijn Möckel
Olivia Möckel
Marit Uenk
v1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Geesje Goldewijk
Maaike Kwak
v1 - AB
17:45 - 18:45 Keepers - groep 2 Noor Hupkes v2 - D
17:45 - 18:30 Keepers DC Noor Hupkes
Thijmen Wachters
v2 - C
18:45 - 19:30 Keepers - groep 3 Noor Hupkes v2 - D
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Inger Huiskamp
Bart van Dillewijn
v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Elisa Uenk
Bart van Dillewijn
v1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Frank aan de Stegge v1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers - groep 4 Noor Hupkes v2 - D
20:00 - 21:15 Dames 1 Elisa Uenk
Bart van Dillewijn
v1 - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong 1 Frank aan de Stegge v1 - CD
20:00 - 21:00 Walk in hockey Regine Bevers
Roos Taverne
v2 - AB
20:30 - 21:30 Keepers - groep 5 Noor Hupkes v2 - D
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Jan Henk Koning
Anne-Fleur Haringhuizen
Florine Homan
Babs Visscher
Kiki Möckel
v1 - AB
17:00 - 18:00 Funkey v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Noor Laan
Olivia Möckel
v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 v2 - AB
17:00 - 18:00 MixF Jan Henk Koning
Anne-Fleur Haringhuizen
Florine Homan
Babs Visscher
Kiki Möckel
v1 - CD
17:00 - 18:00 Training E3 v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C1 Paul Wensink v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Paul Wensink
Annabelle Bosgoed
v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Juul Venne
Inès Appelman
Paul Wensink
v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Rosa Roerdink
Lisan Middelbrink
Lotte Aarnink
Paul Wensink
v2 - CD
19:15 - 20:15 Jongens C1 Nout de Wit v1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Thijs Merks
Paul Wensink
v2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Frank Roskam v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Frank Wensink v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Tom Neuteboom Spijker
Boudewijn Sanders
Suze Winterman
v1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Maud Span
Indy ten Napel
Boudewijn Sanders
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Carlijn Blom
Nanne Mulder
Boudewijn Sanders
v2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Nout de Wit v1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Arnold Scholte
Victor van Balen
v1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Glenn Jacobs v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Hans Zonnenberg v2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Elisa Uenk v1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 30A Karsten van Deurzen v1 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Guus Haverkate
Maarten Stolk
v2 - AB Training bij DHV
20:00 - 21:30 Trainingsleden Senioren Karsten van Deurzen v1 - CD